Тие се славни, убави и не носат градник | Trendseteri
Menu

Тие се славни, убави и не носат градник

Тие се славни, убави и не се замараат за туѓото мислење: Овие светски ѕвезди не носат градник

 

Како поддршка на Националниот ден без градник многу познати дами продефилираа без него. Националниот ден без градник е наменет за промовирање на свеста за рак на дојки и помош за собирање на средства за истражување. Еве галерија со фотографии од познатите кои своите градници ги оставија дома пред да излезат.

Традиционална српска кујна за вистинските гурмани

Mесец на скорпиите

Месец на скорпиите