Елена се врати во детството – Вака изгледала како малечка | Trendseteri
Menu

Елена се врати во детството – Вака изгледала како малечка

Некогаш слатко девојче – денес вистинска убавица

 

 

Една од најпознатите  и дефинитивно една од најзгодните македонски пеачки Елена Ристеска, носталгична по детството, на нејзиниот инстаграм профил објави фотографија од детството.

 

Park Hotel & Spa

Хороскоп за месец на Близнаците со Тамара

Месец на Близнаци
NOA Lounge Bar - Ohrid