Животот е поубав на плажа | Trendseteri
Menu

Животот е поубав на плажа

Бидете и вие дел од летната авантура

 

Ова лето се дружиме на Umbrellas Beach, Пефкохори, Халкидики.

Кафе, коктели, пијалоци и медитерански специјалитети подготвени од најдобриот мастер-шеф на Халкидики и сето тоа со поглед на кристалното плаво море.

За вашиот одмор да биде уште позабавен не ги пропуштајте летните спортови на вода.

Погледнете повеќе на Umbrellas Beach

Прв детски саем во Скопје   Park Hotel & Spa

Mесец на лавовите

Месец на Раковите
DejaVu Capitol Mall