Овие тренди патики ќе ве насмеат и воодушеват | | Trendseteri
Menu

Овие тренди патики ќе ве насмеат и воодушеват

Овие тренди патики ќе ве насмеат и воодушеват

 

 

Шпанскиот бренд “Loewe” во својата колекција за пролет/лето 2018 ги претстави необичните патики за кои се претпоставува дека следната година ќе бидат вистински хит.

Имено, се работи за модел на патики кој има заоблен врв и е инспириран од традиционалните обувки кои се носат во северно Мексико.

 

Во продолжение погледнете што се ни носи овој бренд за идната сезона, па можеби нешто и ќе ви се допадне…