versace | | Trendseteri
Menu

Tag: versace

Versace за пролет/лето 2019

1749
Versace продолжува да ги слави 90тите години во голем стил Новата кампања за пролет 2019 година, која ја фотографираше…

Версаче Versus кампања за…

597
Версаче Versus кампања за пролет 2017 Британската моделка Adwoa Aboah и Zayn Malik, седнаа заедно зад објективот на познатиот…