Olivia Palermo | | Trendseteri
Menu

Tag: Olivia Palermo

Инспирации за сезоната на…

3179
Неколку инспирации од Оливија Палермо за аутфит на предновогодишните забави   Се ближи крајот на годината, период кој е…

Како да изгледате шик…

1682
12 едноставни правила на Оливија Палермо   Многу трендсетерки дојдоа и поминаа и тоа со спектакуларен стил. Сепак познатата…