DNK | | Trendseteri
Menu

Tag: DNK

DNK – Кога би…

4526
DNK докажува дека има во Македонија квалитетна музика Дечките Владимир-Панчо и Андреј од RnB дуото DNK минатата година во…

DNK на Winterland

2308
На температури под нула DNK дуото го загреаа плоштадот во Скопје   Дечките од RnB дуото DNK со јавен…

„Дијамант“ – ДНК со…

1984
„Со еден удар сè промовираме“ – ДНК со нов сингл и спот   Момците од ДНК, Панчо и Андреј…

Интервју – Панчо од…

4221
Мрднете ги газовите и не трачарете   Ексклизивно за Трендсетери, Владимир Блажев  Ака Панчо од ДНК, ни ги кажа…

15 години ДНК, момците…

1341
Панчо и Андреј од ДНК,  го обележаа 15-от роденден   Панчо и Андреј од ДНК,  го обележаа 15-от роденден…

DNK – Некој друг

1260
  DNK – со нов видеозапис од албумот „Уште еден ден“   RnB дуото ДНК снимаше уште еден спот за…

Thea – Згодна и…

13424
Ако има поатрактивна…пишете во инбокс   Младата Thea е моментално најатрактивната пејачка во Македонија. Таа блеска со повеќе отколку…

Без гаќички во новиот…

1398
  Атрактивна гледка во новиот спот на ДНК – „Ѕвер“   Момчињата од RNB дуото ДНК деновиве снимија видео за…