Coffee Lab | | Trendseteri
Menu

Tag: Coffee Lab

Latin Prince @ Music…

1888
Настан, кој го засени и Бреговиќ Познатиот DJ Latin Prince ја вжешти атмосферата до степен како што не успеа…

DJ Latin Prince

1934
Фамозниот DJ Latin Prince во Македонија Познатиот DJ Latin Prince кој ги вжештува забавите во најпознатите клубови ширум светот,…

Одлична журка со „Irie…

8974
Погледнете каква беше атмосферата во „Coffee Lab“ Уште една одлична журка во „Coffee Lab“„Irie Scratch“ успеа да ја вжешти атмосферата…

Irie Scratch

1211
Ветување за добра забава И оваа сабота се сели добрата забава надвор од Скопје!  Се прашувате зожто? – Затоа што…

Нешто ново – Нешто…

5328
Бидете дел од убава забава со прекрасни луѓе Надвор од метрополата забавите се во пријатна атмосфера, со дух и…

DJ Pancho – Shorty…

1602
Pancho со одлична забава во Coffee Lab Изминатиот викенд центарот на забавата се пресели во Штип во познатото кафуле…

DJ Pancho aka Shorty…

1275
Каде што се тие, таму е забавата Да го испратиме најдолгиот месец од годината со целодневна забава со Alek Soltirov…

Dino MFU со одличен…

1439
Штип предвремено ја прослави „Нова Година“   Минатата сабота во Coffee Lab гостуваше грчкиот DJ – Dino MFU, кој…

DJ Dino MFU

1555
Забава која не смее да се пропушти   Најдоброто за на крај! На 29. декември гостува познатиот грчки DJ…

Coffee Lab – Штип

2582
Посебни забави на посебно место во Штип   Секој град во Македонија си има локал кој што е препознатлив…