2019 | | Trendseteri
Menu

Tag: 2019

Идеално палто за пролет…

2221
Хит палта во модерни бои Палтото е одлично решение за пролетните денови!   Како да се облечете за ладното…

Безвременски очила за сонце…

2577
Оваа сезона модерните девојки ќе носат 5 модели Иако минатата година беше одбележана од микро моделите на очила за…

Miu Miu со кампања…

2011
Miu Miu со новата колекција пролет / лето 2019 Фокусирани на темата патување, Miu Miu ангажираше постава модели од…

Versace за пролет/лето 2019

1858
Versace продолжува да ги слави 90тите години во голем стил Новата кампања за пролет 2019 година, која ја фотографираше…

3 модели патики кои…

2045
Модните блогерки одбраа кои патики ќе ја обележат оваа година   Ако 2018 година ја обележа тренд на грди,…

Најубавите фустани од доделувањето…

2577
Изненадувачки избор  на модните критичари   Се одржа 76-то по ред доделување Златен Глобус во хотелот Хилтон во Лос…

„Must have“ боја за…

1925
2019 година ни носи интересна палета на бои, кои би требало секоја девојка со стил да ги носи  …