2018 | | Trendseteri
Menu

Tag: 2018

Хороскоп за месец мај

461
Љубовен хороскоп за месец мај   Поважни планетарни промени за овој месец: Млада Месечина на 15ти. Полна Месечина на…

Хороскоп Овен

179
Бизнис хороскоп Овен – Април 2018   Огнените претставници во првата половина од месецот ќе имаат потешкотии во реализацијата…

Хороскоп – Вага

208
Љубовен хороскоп за Вага – месец март 2018та   Одмерените Ваги во овој месец ќе бидат преокупирани со одлуки…

Хороскоп – Девица

208
Љубовен хороскоп за Девица – месец март 2018та   Најисполнети на емотивен план во текот на овој месец ќе…

Хороскоп – Лав

176
Љубовен хороскоп за Лав – месец март 2018та   Горделивите претставници на зодијакот во овој месец ќе бидат склони…

Хороскоп – Близнаци

167
Љубовен хороскоп за Близнаци – месец март 2018та   На вечните деца во зодијакот, овој месец им носи нагли…

Хороскоп – Риби

162
Љубовен хороскоп за Риби – месец март 2018та   Месец Март најмногу мистерија и изненадувања во исто време им…

Хороскоп – Водолија

176
Љубовен хороскоп за Водолија – месец март 2018та   За Водолиите овој месец ќе биде во фаза на подготовка…

Хороскоп – Јарец

174
Љубовен хороскоп за Јарец – месец март 2018та   Позицијата на повеќето планети во вашето поле на роднински и…

Хороскоп – Стрелец

152
Љубовен хороскоп за Стрелец – месец март 2018та   За стрелците поголем дел од месецот ќе помине релативно мирно.…

Хороскоп за месец на Близнаците со Тамара

Месец на Близнаци
NOA Lounge Bar - Ohrid