чевли | | Trendseteri
Menu

Tag: чевли

Новите шик Лобутинки

4850
Ќе се заљубите во овие луксузни чевли Фановите на „Christian Louboutin“ ќе ја препознаат оваа „trash“ техника со која…

Чевли за пролет/лето 2019

1930
Од Париз ни пристигнуваат најновите модели на чевли за следната сезона Неодамна заврши Неделата за висока мода во Париз,…

Чевли за сексапилен и…

2316
10 најатрактивни модели со кои ќе оставите впечаток каде и да се појавите Салонки со тенки високи потпетици и…

Чевли кои не престануваат…

1988
Удобни, модерни и доста долго траат Повеќе сезони се на врвот кај трендсетерките   Тука е на дело принципот,…

Нај грдите чевли, кои…

1298
Искрено, не само што не се убави, тие се толку грди, што не знаеме дали би се осудиле да…

Чевли кои мора да…

1563
11 видови на машки чевли кои секој модерен маж треба да ги има   За секој маж кој сака…