фармерки | | Trendseteri
Menu

Tag: фармерки

Безвременски тренд

2151
Бела кошула и фармерки Згодни и убави жени често ги гледаме во овој безвременски аутфит. Бела класична кошула и…

Фармерки – никогаш доволно

3408
Пронајдовме некои, кои ќе ги обожавате. Овие 3 модели се апсолутен хит Фармерките ниту една сезона не се „out“,…

Како да изберете идеални…

2361
Без оглед на величината и градбата, секој може да пронајде совршен пар фармерки   Ако ви се чини дека…

Асиметрични фармерки – дали…

3113
Или можеби нај лошата идеја до сега? Го знаете оној момент кога во продавница ви се допаѓаат два пара…

Вака го прават тоа…

2463
Идеи за најдобра зимска комбинација на фармерки и џемпер   Омилен и безвременски спој на фармерки и џемпер, владее…

Khloé Kardashian – Good…

797
Клои Кардашиан – првиот моден успех со брендот “Good American”   Клои Кардашиан ги разочара сите кои мислеа дека нејзината…