Патики | | Trendseteri
Menu

Tag: Патики

Патиките кои ги обожава…

2439
Ниту војвотката од Сасекс, Меган Маркл, не остана имуна на шармот на брендот „Veja“ Францускиот моден бренд „Veja“, кој…

Влакна од крава и…

1570
Клое патики кои ги обожаваат сите трендсетерки „Sonnie“ патиките од модната куќа Клое, креирани минатата година, важат за парче…

3 модели патики кои…

1954
Модните блогерки одбраа кои патики ќе ја обележат оваа година   Ако 2018 година ја обележа тренд на грди,…