мода | | Trendseteri
Menu

Tag: мода

Најубавите рамни летни обувки

830
Инфлуенсерките не можат да си ги замислат топлите денови без нив Тие лесно се комбинираат и сигурно ќе се…

Патиките кои ги обожава…

2441
Ниту војвотката од Сасекс, Меган Маркл, не остана имуна на шармот на брендот „Veja“ Францускиот моден бренд „Veja“, кој…

Овие 12 модели на…

1144
Модата се пребарува на интернет Не е тајна дека модата најчесто ја пребаруваме на интернет, од идеи што да…

Мини комбинезони – Свеж…

3638
За топлиот мај ги препорачуваме мини комбинезоните Не плашете се од сонцето, месец мај е гаранција дека ќе се…

Северина – Модна икона

3186
Покрај музичката, ја гради и модната кариера Северина наполни 47 години, а покрај тоа што активно ја гради својата…

Пролетни деловни аутфити за…

2218
Елеганти и модерни на работа без високи потпетици Иако можеби деловните комбинации изгледаат подобро со високи потпетици, сепак не…

Идеално палто за пролет…

2139
Хит палта во модерни бои Палтото е одлично решение за пролетните денови!   Како да се облечете за ладното…

Стилски грешки кои не…

5249
Маж со стил никогаш не би ги направил овие грешки Доколку сакате да бидете маж со стил кој сака…

Познатите дами ги носат…

2200
Сандалите со тенки ременчиња доминираат оваа пролет! Пролетта штотуку започна и голем број трендсетерки и љубителки на модата ги…

Модни комбинации што ќе…

4979
Неколку модни инспирации за во април Без разлика на временските услови или годишното време, веројатно секогаш сакате да изгледате…