меланија трамп | | Trendseteri
Menu

Tag: меланија трамп

Пончо за сите прилики

3827
Меланија Трамп покажа како се носи пончо Меланија елегантниот капут го замени со пончо од кашмир, а еве и…

Меланија Трамп – дама…

1305
Меланија Трамп ги остави без здив сите присутни на инаугурацијата!   Заврши инаугурацијата на 45-тиот претседател на САД, Доналд…

Меланија Трамп, првата дама…

888
Меланија Трамп, првата дама на САД   Меланија Трамп моментално е во фокусот на интерес на целиот свет. Убавицата…