елена ристеска | | Trendseteri
Menu

Tag: елена ристеска

Елена Ристеска со нова…

4432
„Снаге за крај“ е новиот хит на Елена Ристеска   Нашата најпозната пејачка Елена Ристеска објави нова песна и…

Елена Ристеска со нов…

2072
Елена Ристеска со нов сингл во дует со познат рапер од Русија   Нашата поп-ѕвезда Елена Ристеска ги поместува…

Елена Ристеска е вистинска…

6708
Елена Ристеска е вистинска модна трендсетерка   Нашата најпозната поп-пеачка Елена Ристеска дефинитивно важи за една од најзгодните девојки…

Елена Ристеска го промовираше…

5475
Елена Ристеска го промовираше спотот за новиот хит „Текила и лимон“   Нашата најпозната и најатрактивна поп-пеачка Елена Ристеска…

Елена…

1697
Новите фотографии на Елена нема да ве остават рамнодушни   Елена Ристеска на нејзината најнова фотосесија за магазинот „Unique“…