Заблескајте ова лето! Идеи за вашиот стајлинг на плажа | | Trendseteri
Menu

Заблескајте ова лето! Идеи за вашиот стајлинг на плажа

Заблескајте ова лето! Идеи за вашиот стајлинг на плажа

 

 

Во пресрет на летото што доаѓа се наближуваат и летните одмори, кои веројатно секој од нас со нетрпение ги очекува. Лето, сонце, плажа, коктели, журки…

Ова лето, каде и да одите можете да направите нешто за да оставите впечаток. Додадете малку гламур на плажата, и освен што ќе изгледате убаво ќе се чувствувате одлично поради целото внимание кое ќе го добиете.

Сакате малку инспирација? – Ние ви издвоивме неколку идеи за различни вкусови и стилови за тоа како да изгледате на плажа.