Јако Јако | Trendseteri
Menu

Јако Јако

Нашиот најдобар вокал со нов летен хит „Јако Јако“

 

Влатко Лозаноски – Лозано ја објави неговата нова песна „Јако Јако“. Спотот е снимен во Кушадаси и по се ќе биде најаслушана песна „лето 2018“.

Уживајте сега во најубавите 3 мин и 36 секунди за ова лето

#HFWEXPO   Park Hotel & Spa

Mесец на девиците

Месец на Раковите
NOA Lounge Bar - Ohrid