Технологија | Trendseteri
Menu

Технологија

Новиот „Huawei Mate…

1485
Најмоќниот „паметен телефон“ досега   „Huawei“ успешно…

Samsung Galaxy X

1334
Новиот Samsung Galaxy X со екран што…

Неверојатно! Робот ја…

430
Неверојатно! Робот ја намести Рубиковата коцка за…

Наскoро и кај…

779
  Мини јахтата „Jet Capsule“ ќе плови…

Сите тајни кодови…

984
Секој Андроид има тајни кодови – со…

Топ 15 најстрашни…

810
Топ 15 најстрашни и најлуди мостови во…

„Tesla“ со „Space…

840
„Tesla“ ја лансираше најмоќната ракета   „Elon…

Samsung ќе ги…

25144
Samsung ќе ги претстави новите Galaxy S9…

Samsung Galaxy S9…

457
Samsung Galaxy S9 почнува со производство за…

“Нашите деца нема…

659
“Нашите деца нема да полагаат за возачка…
Традиционална српска кујна за вистинските гурмани

Mесец на скорпиите

Месец на скорпиите